HAKKIMIZDA

KURULUŞ FELSEFESİ MÜŞTERİ MEMMUNİYETİ VE KALİTELİ ÜRETİM DİYEREK YOLA ÇIKAN KURUCUMUZ, PİYASADA EŞSİZ KALİTESİ VE YILLARIN BİLGİ BİRİKİMİ OLAN ALBERT GENAU KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİN DE ÜRETİCİ BAYİİ OLARAK YETKİ ALMIŞTIR.

ŞİRKETİMİZİN KURUCU ORTAĞI VE GENEL MÜDÜRÜ SAYIN MEHMET ALİ DOĞRU’NUN YÖNETİMİNDE VE ALBERT GENAUNUN YATSINAMAYACAK DESTEKLERİ İLE ENGİN MESLEK VE İŞ TECRÜBELERİNİ BİRLEŞTİREREK ÇOK KISA SÜREDE BİRÇOK PROJEYE İMZA ATMAYI BAŞARMIŞ, İSTANBUL’UN MUHTELİF SEMTLERİN DE BİRÇOK ALT BAYİİ AĞINIDA OLUŞTURMUŞTUR.

ŞİRKETİMİZ PVC PENCERE SİSTEMLERİNDE DE SEÇKİN MARKALARLA ÇALIŞMAKTA OLUP REHAU PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİNİN ÜRETİCİ BAYİİ PRO YAPI A.Ş. VE WİNSA ART İLE İŞ ORTAKLIĞI GELİŞTİRMİŞ OLUP, SORUN CAM İSE ÇÖZÜM CAM DÜNYASI DİYEREK SEKTÖRE İDDALI BİR İMZA ATMIŞTIR.

2017 BAŞLARINDAN İTİBAREN KATLANIR TENTE VE BRANDA SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN ARSLAN BRANDA MAFSALLI TENTE SİSTEMLERİ VE PROTEK PERGOLE TENTE SİSTEMLERİ İLE İŞ ORTAKLIĞI OLUŞTURARAK İŞ YELPAZESİNİ DAHA DA GENİŞLETMİŞTİR.


MİSYONUMUZ

  • BİZE YENİYİ, FARKLIYI ÜRETME VE TASARLAMA İLHAMI VEREN MÜŞTERİLERİMİZİ İYİ DİNLEYİP, ONLAR İÇİN EN İYİ KORUMA ÜRÜNLERİNİ GELİŞTİRMEK.
  • ÜRETTİĞİMİZ HER ÜRÜN VE VERDİĞİMİZ HER SERVİS HİZMETİYLE İNSAN VE ÇEVREYE DUYARLI OLMAK.
  • BÜYÜMEMİZE VE KALKINMAMIZA DESTEK OLAN TOPLUMA BORCUMUZUN FARKINDA OLARAK YENİ İSTİHDAM FIRSATLARI YARATMAK.
  • HER ZAMAN SATIŞ SONRASI DESTEĞİMİZİ GELİŞTİRİP MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAYI GÖREV EDİNMEK.
  • HER TÜRLÜ ŞART VE ORTAMDA ALBERT GENAU KALİTE VE ÇALIŞMA PRENSİPLERİNE SADIK KALARAK ÜRETİM YAPMAK VE FAALİYETLERİMİZİ BUNA UYGUN SÜRDÜRMEK.

  • VİZYONUMUZ

    MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BAŞTA OLMAK ÜZERE, TÜRKİYE GENELİNDE KALİTESİ YADSINAMAYACAK CAM BALKON VE KIŞ BAHÇESİ SİSTEMLERİNDE EN GÜÇLÜ 3 MARKADAN BİRİ OLMAK